Paralympics SPV.sk Allianzsp.sk
Paralympiáda
Už tento rok zabojujeme v Riu

Naše víťazstvá RIO 2016

Aktuálne výsledky

Atletika
3. miesto - Marián Kuřeja, hod kuželkou
6. miesto - Matušík Adrián, disk

Boccia
1. miesto - Samuel Andrejčík – Michaela Balcová, Róbert Ďurkovič, BC4
2. miesto - Samuel Andrejčík, jednotlivci

Streľba
1. miesto - Vadovičová Veronika, R2 ženy 10m
1. miesto - Vadovičová Veronika, mix 10m vzduchova puška R3
2. miesto - Vadovičová Veronika, 50 m malokalibrovka R8
4. miesto - Malenovský Radoslav, mix 10m vzduchova puška R3
14. miesto - Malenovský Radoslav, muži 50m vzduchová puška
14. miesto - Malenovský Radoslav, mix 50m vzduchová puška R6
18. miesto - Široký st. Jozef, mix 50m vzduchová puška R6
21. miesto - Široký st. Jozef, mix 10m vzduchova puška R3
21. miesto - Široký st. Jozef, muži 50m vzduchovka
4. miesto - Vadovičová Veronika, mix 50m vzduchová puška R6

Cyklistika
1. miesto - Metelka Jozef, 4000m
1. miesto - Metelka Jozef, časovka
2. miesto - Metelka Jozef, 1 km s pevným štartom
3. miesto - Kuril Patrik, časovka
11. miesto - Oroszová Anna, cestný pretek
14. miesto - Janovjak Vladislav, Ján Gallik , časovka
4. miesto - Patrik Kuril, súťaž jednotlivcov na 84 km.
8. miesto - Janovjak Vladislav, Ján Gallik , cestný pretek
8. miesto - Oroszová Anna, časovka

Plávanie
15. miesto - Petrikovičová Karin, 200m polohové preteky
16. miesto - Petrikovičová Karin, 50m voľný štýl
17. miesto - Petrikovičová Karin, 100m voľný štýl
18. miesto - Petrikovičová Karin, 100m motýlik

Jazdectvo
25. miesto - Jobbagyová Katarína, Tím test
25. miesto - Jobbagyová Katarína, individuálna súťaž

Tlak na lavičke
6. miesto - Marek Kamzík, kategória nad 107kg

Lukostreľba
3. miesto - Kinik Peter, muži jednotlivci

Zlaté medaile
Samuel Andrejčík – Michaela Balcová, Róbert Ďurkovič - BC4
Veronika Vadovičová - R2 ženy 10m
Veronika Vadovičová - mix 10m vzduchova puška R3
Jozef Metelka - 4000m
Jozef Metelka - časovka
Strieborné medaile
Vadovičová Veronika - 50 m malokalibrovka R8
Metelka Jozef - 1 km s pevným štartom
Samuel Andrejčík - boccia jednotlivci
Bronzové medaile
Kuril Patrik - časovka
Marián Kuřeja - hod kuželkou
Kinik Peter - lukostreľba muži jednotlivci